Starosądecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP" Spółka z o.o. w Starym Sączu
|
33-340 Stary Sącz ul. Królowej Jadwigi 20 |
13-05-2009 |
Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
|
22-100 Chełm - Rejowiecka 128 |
13-05-2009 |
Stacja Pogotowia Ratunkowego w Koszalinie
|
75-404 Koszalin ul. Kościuszki 5 |
13-05-2009 |
Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
|
84-200 Wejherowo ul. Chopina 15 |
13-05-2009 |
Stacja Pogotowia Ratunkowego
|
76-200 Słupsk ul. Paderewskiego 5 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Pielęgniarskiej Caritas Archidiecezji Częstochowskiej
|
42-200 Częstochowa ul. Krakowska 15/17 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Długoterminowej "Caritas" w Sępólnie Krajeńskim
|
89-400 Sępólno Krajeńskie ul. Kościelna 8 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas w Kątach
|
38-230 Nowy Żmigród - Kąty 194 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Toruńskiej,
|
13-200 Działdowo ul. Księżodworska 23 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Tarnowskiej
|
33-100 Tarnów ul. Długa 3-5 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Żędowicach
|
46-044 Żędowice - K. Miarki 1 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Zimnej Wódce
|
47-141 Zimna Wódka - Ujazdowska 23 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Zielinie
|
47-370 Zielina - Prudnicka 6 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Zębowicach
|
42-793 Zębowice - Oleska 13 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Zdzieszowicach
|
47-330 Zdzieszowice - Nowa Zębiec B3 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Zakrzowie
|
47-263 Zakrzów - Chopina 47 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Zagwiździu
|
46-030 Murów - Górki 2 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Tułowicach
|
49-130 Tułowice - Świerczewskiego 8 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Skorogoszczy
|
49-125 Skorogoszcz - Okrzei 3 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Rozmierzy
|
47-171 Rozmierz - Kościelna 1a |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Rogach
|
49-153 Rogi - 16 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Przysieczy
|
46-060 Przysiecz - Szkolna 7 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Paczkowie
|
48-370 Paczków - Kościelna 11 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Ozimku
|
46-040 Ozimek - Kolejowa 1 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Otmuchowie
|
48-385 Otmuchów - Sienkiewicza 5 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Opolu
|
45-367 Opole pl. Mickiewicza 1 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie
|
48-300 Nysa - Głuchołaska 8 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Łubnianach
|
46-024 Łubniany - Opolska 61 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Łambinowicach
|
49-140 Łambinowice - Zawadzkiego 29 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Lubrzy
|
48-231 Lubrza - Harcerska 1 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Leśnicy
|
47-150 Leśnica - Kościuszki 3 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Krapkowicach
|
47-303 Krapkowice - Moniuszki 6 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Kotorzu Małym
|
46-045 Kotorz Mały - Boczna 1 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Korfantowie
|
49-137 Korfantów - 3 Maja 4 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Komprachcicach
|
46-070 Komprachcice - Ks. B. Bilińskiego 2 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Kolonowskiem
|
46-310 Kolonowskie - A. Bożka 10 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Kluczborku
|
46-200 Kluczbork - Wolności 1 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Kietrzu
|
48-130 Kietrz - Sienkiewicza 5 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Kędzierzynie-Koźlu
|
47-232 Kędzierzyn-Koźle - B. Krzywoustego 2 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Kątach Opolskich
|
46-055 Kąty Opolskie - Kościelna 25 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Kamienniku
|
48-388 Kamiennik - Kościuszki 2 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Jemielnicy
|
47-133 Jemielnica - Wiejska 63 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Grodkowie
|
49-200 Grodków - Otmuchowska 9 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Gościęcinie
|
47-270 Gościęcin - Szkolna 4 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Gogolinie
|
47-320 Gogolin - Strzelecka 30 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Głuchołazach
|
48-340 Głuchołazy - Jana Pawła II 14 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Głubczycach
|
48-100 Głubczyce - Pocztowa 6a |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Głogówku
|
48-250 Głogówek - Pasternik 2 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Dobrzeniu Wielkim
|
46-081 Dobrzeń Wielki - Opolska 2 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Dąbrowie
|
49-120 Dąbrowa - Powstańców Śląskich 2 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Dąbrowicach
|
46-053 Dąbrowice - Wiejska 49 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Brożcu
|
47-341 Brożec - Reymonta 55 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Bierawie
|
47-240 Bierawa - Wojska Polskiego 12 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Białej
|
48-210 Biała - Prudnicka 29 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej w Baborowie
|
48-120 Baborów rynek 3 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej
|
47-470 Krzanowice - Szpitalna 9a |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Opolskiej
|
42-793 Zborowskie - Myśliwska 1 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Gliwickiej
|
44-153 Sośnicowice - Gliwicka 28 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Gliwickiej
|
41-902 Bytom - Matejki 18 A |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Gliwickiej
|
44-187 Wielowieś - Klasztorna 8 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Gliwickiej
|
41-800 Zabrze - Miła 4 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Gliwickiej
|
44-100 Gliwice - Liliowa 3 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Gliwickiej
|
42-600 Tarnowskie Góry - Powstańców Śląskich 2 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Ełckiej
|
16-515 Puńsk - Szkolna 26 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Ełckiej
|
12-230 Biała Piska ul. Konopnicka 4 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Diecezji Kaliskiej
|
62-800 Kalisz ul. Stawiszyńska 20 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Archidiecezji Lubelskiej Okręg Nr 10 w Łęcznej
|
21-010 Łęczna - Świętoduska 2 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki CARITAS Archidiecezji Krakowskiej w Zakopanem
|
34-500 Zakopane ul. Krupówki 1a |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Archidiecezji Krakowskiej im. Alojzego Kosiby w Wieliczce
|
32-020 Wieliczka ul. Sikorskiego 6 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki Caritas Archidiecezji Krakowskiej
|
30-334 Kraków ul. Komandosów 18 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki "Caritas" w Kałkowie-Godowie
|
27-225 Pawłów - Godów 84 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki "Caritas" Diecezji Gliwickiej
|
41-803 Zabrze - Bytomska 125 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki "Caritas" Diecezji Gliwickiej
|
44-171 Pławniowice - Gliwicka 50 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki "Caritas" Diecezji Gliwickiej
|
42-610 Miasteczko Śląskie - Staromiejska 8 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki "Caritas" Diecezji Gliwickiej
|
47-440 Nędza - Kopernika 15 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki - Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Caritas Diecezji Sosnowieckiej
|
41-200 Sosnowiec ul. Korczaka 5 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki - Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Caritas Diecezji Płockiej w Nasielsku
|
06-130 Nasielsk ul. Żwirki i Wigury 5 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki - Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Caritas Diecezji Płockiej w Żurominie
|
09-300 Żuromin ul. Kościuszki 2 |
13-05-2009 |
Stacja Opieki - Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego Caritas Diecezji Płockiej w Mławie
|
06-500 Mława ul. Mariacka 18 |
13-05-2009 |
Stacja Dializ Żary Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
|
68-200 Żary ul. Bohaterów Getta 13 |
13-05-2009 |
Stacja Dializ Miechów - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
|
32-200 Miechów ul. Szpitalna 3 |
13-05-2009 |
Stacja Dializ Golub-Dobrzyń Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Golubiu-Dobrzyniu
|
87-400 Golub-Dobrzyń ul. dr J. G. Koppa 1E |
13-05-2009 |
Stacj Opieki Caritas Diecezji Gliwickiej
|
41-800 Zabrze - Urbana 4a |
13-05-2009 |
Spółka Usług Medycznych "ESKULAP" Spółka z o.o. w Zdzieszowicach
|
47-330 Zdzieszowice - Filarskiego 10 |
13-05-2009 |
Spółka Partnerska Lekarzy - Edward Dawidowicz, Zbigniew Grądzki, Mikołaj Kardasz, Rafał Łuczak, Ryszard Panicz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Żuławskie Centrum Zdrowia Psychicznego "ANIMUS"
|
82-300 Elbląg ul. Lidzbarska 32 |
13-05-2009 |
Spółka Lekarzy Specjalistów Sp. z o. o. "Eskulap" w Bydgoszczy
|
85-650 Bydgoszcz - Cicha 41 |
13-05-2009 |
Spółka Lekarzy Specjalistów " AUTO-MED "
|
97-500 Radomsko ul. Jagiellońska 18 m.53 |
13-05-2009 |
Spółka Lekarska Sp. z o.o.
|
00-132 Warszawa ul. Grzybowska 16/22 |
13-05-2009 |
Spółka Cywilna Lekarzy Specjalistów " Eskulap "
|
97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Piłsudskiego 33/35 |
13-05-2009 |
Spółka cywilna "PROT-DENT" Usługi protetyczno-ortodontyczne
|
82-500 Kwidzyn pl. Plebiscytowy 2 |
13-05-2009 |
Spółka Cywilna "KROKAZ"
|
73-110 Stargard Szczeciński - Mickiewicza 18 |
13-05-2009 |
Spółka Cywilna "Diagnostyk" Punkt Krwiodawstwa
|
72-600 Świnoujście - Mieszka I 4 |
13-05-2009 |
Spółka Cywilna "DELTA" Badania Kierowców
|
72-500 Wolin - Prosta 1 2/4 |
13-05-2009 |
Spółka Cywilna "Beta" Lekarz Chorób Wewnętrznych Mirosław Tropiło
|
72-200 Nowogard - Kościuszki 33 |
13-05-2009 |
Spółka Cywilna "ALFA"
|
72-400 Kamień Pomorski ul. Kopernika 26 |
13-05-2009 |
Spółka Cywilna " KO-MED" Usługi Medyczne
|
91-491 Łódź ul. Włościańska 18 |
13-05-2009 |
Spółka Lekarska "ARS MEDICA" Sp. z o.o.
|
61-829 Poznań ul. Leszczyńska 73. |
13-05-2009 |
Spółdzielnia Sanatoryjno - Wypoczynkowa "Lech" Sanatorium i Szpital Uzdrowiskowy w Kołobrzegu
|
78-100 Kołobrzeg ul. Korzeniowskiego 1 |
13-05-2009 |
Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "ZDROWIE" Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Olsztynie
|
10-116 Olsztyn ul. Ratuszowa 4 |
13-05-2009 |
Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
|
70-233 Szczecin pl. Zwycięstwa 1 |
13-05-2009 |
Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów
|
41-902 Bytom ul. Rycerska 1 |
13-05-2009 |
Spółdzielnia Pracy Lekarsko - Specjalistyczna w Poznaniu
|
60-850 Poznań - Poznańska 37 |
13-05-2009 |
Spółdzielnia Pracy "REMEDIUM" Lecznica "REMEDIUM"
|
00-656 Warszawa ul. Śniadeckich 10 |
13-05-2009 |
Spółdzielnia Lekarzy Specjalistów w Płocku
|
09-402 Płock ul. harc. Antolka Gradowskiego 1A |
13-05-2009 |
Spółdzielnia Lekarzy Specjalistów Przychodnia Lekarska
|
07-409 Ostrołęka ul. Sienkiewicza 55 |
13-05-2009 |
Spółdzielnia Lekarska Łowiczanka
|
99-400 Łowicz ul. Mostowa 28 |
13-05-2009 |
Spółdzielnia "INPARCO" Przychodnia Rehabilitacyjna
|
47-220 Kędzierzyn-Koźle - Powstańców 70 |
13-05-2009 |
Spółdzielczy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej "ESKULAP"
|
15-453 Białystok ul. Nowy Świat 11C |
13-05-2009 |
Spółdzielczy Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS-MEDICA"
|
15-701 Białystok ul. Kolejowa 16 |
13-05-2009 |
Sport & Med. s.c. Ośrodek Medycyny Sportowej Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
|
40-167 Katowice ul. Topolowa 35/1 |
13-05-2009 |
Społeczny Zakład Opieki Hospicyjnej im. ks.prałata Andrzeja Tokarzewskiego w Lubartowie
|
21-100 Lubartów ul. Lipowa 2b |
13-05-2009 |
Społeczny Zakład Opieki Hospicyjnej ,,Hospicjum" we Włodawie
|
22-200 Włodawa al. Piłsudskiego 64 |
13-05-2009 |
Społeczny Zakład Opieki Hospicyjnej "Hospicjum Dobrego Samarytanina"
|
20-109 Lublin - Bernardyńska 11 a |
13-05-2009 |
Społeczna Przychodnia Lekarska
|
00-791 Warszawa ul. Chocimska 14 |
13-05-2009 |
SPECMED sp. z o. o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Przychodni i Poradni Specjalistycznych
|
38-400 Krosno ul. Lewakowskiego 27b |
13-05-2009 |
Specjalstyczny Ośrodek Diagnostyczno- Terapeutyczny
|
60-237 Poznań - Kasprzaka 16 |
13-05-2009 |
Specjalny Ośrodek Edukacyjno-Leczniczo-Rehabiliatacyjny dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących Polskiego Związku Niewidomych w Rudołtowicach
|
43-229 Rudołtowice ul. Zawadzkiego 128 |
13-05-2009 |
Specjalistyczy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MARVIT"
|
42-500 Będzin ul. Bema 14 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Gdańsku
|
80-308 Gdańsk ul. Polanki 119 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kole
|
62-600 Koło - PCK 8 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.
|
20-058 Lublin - Junoszy 49 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc
|
75-252 Koszalin ul. Niepodległości 44-48 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc
|
35-241 Rzeszów ul. Rycerska 2 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zespół Chorób Płuc i Gruźlicy
|
43-360 Bystra ul. Fałata 2 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zespól Opieki Zdrowotnej Matki i Dziecka w Łodzi
|
90-329 Łódź al. Marszałka Piłsudskiego 71 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakłd Radiologii i Diagnostyki Obrazowej
|
10-127 Olsztyn - Jagiełły 4/13 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Stomatologii Zachowawczej
|
44-100 Gliwice ul. I. Daszyńskiego 30 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Rehabilitacyjno-Leczniczy Narządów Mowy Zgromadzenia Sióstr Świętej Elżbiety w Otwocku
|
05-400 Otwock ul. Kołłątaja 13 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Rehabilitacji "Widok" s.c.
|
30-147 Kraków ul. Na Błonie 1 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Rehabilitacji "PRĄDNIK"
|
31-406 Kraków al. 29 Listopada 107 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Urszuli Janiak-Przybylskiej i Andrzeja Przybylskiego
|
62-800 Kalisz - Poznańska 69A |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarzy Specjalistów "JANTAR"
|
63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Piłsudskiego 7A |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Grużlicy i Chorób Płuc w Białymstoku
|
15-950 Białystok ul. Warszawska 18 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej ENDOLAB
|
62-800 Kalisz ul. Częstochowska 10 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej dla Dzieci z Chorobami Narządu Ruchu, Dróg Oddechowych i Wad Wymowy w Sokolnikach
|
95-039 Sokolniki ul. Emilii Sczanieckiej 2/12 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED
|
80-354 Gdańsk ul. Subisława 24 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Tańczak i S-ka"
|
45-371 Opole ul. Orląt Lwowskich 51/1 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Synapsa" s.c.
|
43-200 Pszczyna ul. Katowicka 6 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFILAKTYK" S.C.
|
70-361 Szczecin ul. Pocztowa 28U2 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ortopedia -Med"
|
06-400 Ciechanów ul. M.Kolbe 32 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OKOMED"s.c.
|
20-052 Lublin - Ks.Jerzego Popiełuszki 19 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MULTIMED" Sp. z o.o.
|
32-600 Oświęcim ul. Chemików 5 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lancet"
|
63-400 Ostrów Wlkp. ul. Śmigielskiego 20 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki zdrowotnej "KONSYLIUM" S.c.
|
41-902 Bytom - Jagielońska 24 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hipokrates" s.c.
|
43-200 Pszczyna ul. Zdrojowa 65 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "GIN-MED"
|
45-643 Opole ul. Jagiellonów 86 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ELIKSIR" s.c.
|
46-040 Ozimek ul. Częstochowska 31 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DORMED" w Nysie
|
48-303 Nysa ul. Rodziewiczówny 15 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DOMEDIC" w Kielcach
|
25-113 Kielce ul. J.Ch.Paska 6 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BETA" s.c.
|
49-300 Brzeg ul. Herberta 3a |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALERGIA-MED"
|
06-400 Ciechanów ul. Ukośna 3 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej " FEL-MED " sp. z o.o.
|
92-207 Łódź ul. Szpitalna 6 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dermatologiczna
|
62-800 Koło ul. PCK 8 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Sanus"
|
62-800 Kalisz ul. Majkowska 13a |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Konsylium"
|
62-800 Kalisz ul. Podkowińskiego 2 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DOCTOR"
|
62-800 Kalisz ul. H. Sawickiej 1A |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
|
80-254 Gdańsk ul. Partyzantów 61B-70 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji " NASZE ZDROWIE " Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
|
66-400 Gorzów Wielkopolski ul. Walczaka 25 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Lekarski
|
33-100 Tarnów ul. Nowy Świat 3 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Lecznictwa Otwartego w likwidacji
|
11-200 Bartoszyce ul. Wyszyńskiego 11 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego ORTOPEDIA NOVA s.c.
|
Nowa Sól |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Diagnostyki i Leczenia "Klinika" S. c.
|
40-027 Katowice ul. Francuska 23 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Anestezjologii i Intensywnej Terapii " ETER"
|
10-718 Olsztyn ul. J. Wengris 12 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kompleksowa Terapia
|
63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Okólna 11 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie
|
06-400 Ciechanów ul. Powstańców Wielkopolskich 2 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Szpital św. Jana
|
83-200 Starogard Gdański ul. Balewskiego 1 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno- Rehabilitacyjny "GÓRKA" im. dr. Szymona Starkiewicza w Busku-Zdroju
|
28-100 Busko-Zdrój ul. dr. Szymona Starkiewicza 1 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu
|
87-100 Toruń ul. Batorego 17-19 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Szpital im. prof. Alfreda Sokołowskiego
|
70-891 Szczecin - Sokołowskiego 11 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Szpital im. E.Szczeklika w Tarnowie
|
33-100 Tarnów ul. Szpitalna 13 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Szpital Gruźlicy, Chorób Płuc i Rehabilitacji
|
97-315 Tuszyn ul. Szpitalna 5 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Inter Stom"
|
90-419 Łódź al. Kościuszki 32 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Stomatologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Popiński
|
02-306 Warszawa ul. Niemcewicza 26/U3 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Stomatologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
|
71-140 Szczecin ul. Mickiewicza 116/1 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej nad Dzieckiem i Młodzieżą
|
70-410 Szczecin - Świętego Wojciecha 7 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Łodzi
|
91-229 Łodź ul. Aleksandrowska 159 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej im. Profesora Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu
|
37-500 Jarosław ul. Kościuszki 18 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej
|
43-300 Bielsko-Biała ul. Mostowa 1 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
|
16-400 Suwałki ul. Szpitalna 62 |
13-05-2009 |
SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
|
15-183 Białystok - Siewna 2 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Prywatny Gabinet Ultrasonograficzny, Pediatryczny oraz Neurologii Dziecięcej "MEDICUS J.A.M.I." s.c.
|
15-223 Białystok - Mickiewicza 44A |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Położniczo-Ginekologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Gin-Med" Sp. z o.o.
|
07-200 Wyszków ul. Sowińskiego 57 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Położniczo-Ginekologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "GINEKO" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
|
07-200 Wyszków ul. Sowińskiego 57 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji Sp. z o.o.
|
44-100 Gliwice ul. Mewy 34 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Medycyny Wieku Dojrzałego
|
04-730 Warszawa al. Dzieci Polskich 20 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu w Kielcach
|
25-734 Kielce ul. Jagiellońska 70 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
|
10-525 Olsztyn ul. Partyzantów 74 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
|
43-316 Bielsko-Biała ul. Karpacka 48 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
|
40-027 Katowice ul. Francuska 20-24 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych
|
26-600 Radom ul. Wjazdowa 4 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych
|
76-200 Słupsk ul. Jana Pawła II 1 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych
|
80-302 Gdańsk ul. Głogowska 11 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych
|
08-110 Siedlce ul. Asłanowicza 32 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych
|
42-200 Częstochowa al. Niepodległości 20/22 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu
|
45-068 Opole ul. 1 Maja 17/3 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
|
65-034 Zielona Góra ul. Bohaterów Westerplatte 11/200 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Chirurgii Estetycznej
|
00-401 Warszawa al. 3-go Maja 7/17 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ośrodek Badań i Porad Lekarskich "Rat-Med"
|
41-902 Bytom ul. Chorzowska 12 d |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Ortodontyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EUREKA"
|
70-536 Szczecin ul. Kuśnierska 6 |
13-05-2009 |
Specjalistyczny Okulistyczny Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej "OCU SERVICE"
|
60-649 Poznań - Piątkowska 124a/1 |
13-05-2009 |